Online óráink

Többen érdeklődtek, hogy tartunk e online órákat.
Nos a válaszunk:

– Igen!

Saját tagjaink számára zárt csoportban folynak a leckék, ha esetleg lemaradtál az értesítőről, vagy már elkallódott az elérési út, akkor íme egy kis videós segédlet!

Nem vagy még tagunk, de érdekel a tánc, a mozgás?

Ha már szemezgettél a meghirdetett de a vírus miatt elmaradt óráinkkal (táncos torna és torna hölgyeknek), akkor neked is biztosítunk mozgási lehetőséget.

Mikor és hogyan?

Minden szombaton élőben jelentkezünk

• 11.00-11.50 táncos tornával
  • 14.00-14.50 pedig otthoni tornával eszköz nélkül vagy egy 1,5 literes vizes palackkal

Mi a teendőd, ha velünk tartanál?

Először is keresd fel facebook oldalunkat: https://www.facebook.com/happytimetanc/

Lájkolás után nézd meg a csopotjainkat és jelentkezz!

Online táncos torna a Happy-Time-nál

Nem tudod milyenek ezek az órák?

Online táncos torna hölgyeknek: Tánc elemek aerobikkal kombinálva. Nyilván az óra elején pár lépést megnézünk, amit biztosan belecsempészünk az edzésbe, ugyanakkor vannak egyszerűbb lépések, lépéskombinációk, amit az edzés közben könnyedén elsajátíthattok. Az óráról bővebb információt IDE kattintva olvashattok.

Online torna hölgyeknek: Ezen nincs mit szépíteni. Torna a javából! Állóképességjavítás, testtartás javítás, hasizom, hátizom erősítés, zsírégetés… 60 perces teljes testre ható edzés. Az óra részletes leírásárról IDE kattintva olvashattok.

Miért is jó ha mozogsz még akkor is, ha négy fal közé vagy zárva?

Megannyi cikk szól arról, hogy a legjobb – és egyben legolcsóbb – immunerősítő és egyben egészség megőrző a rendszeres testmozgás és a kiegyensúlyozott táplálkozás. Persze, most benned is felmerül, hogy vajon mit jelent a rendszeresség. Táplálkozás során a napi 4-5-szöri nagyjából ugyanabban az időben történő táplálkozást, mozgás esetében, pedig a minimum heti 4×20 perces mozgást jelenti. Emellett pedig ne feledkezzünk el a megfelelő mennyiségű folyadék bevitelről sem.

Szerencse a szerencsétlenségben, hogy a jelenlegi helyzetben mindenre tudsz figyelni. Nincs is Más dolgod, mint megtervezni
Ehhez segítségül csináltunk neked egy napi tervezőt, amit PDF formában itt tudsz letölteni:

Napirend a rendszeresség érdekében

Fontos!

Az órák a későbbiek folyamán nem lesznek teljes egészében visszanézhetőek! A rendszeres sport érdekében csak részleteket fogunk feltenni számotokra.

Ezen kívül a járvány időszak és a korlátozások vége után, újra személyesen várunk minden mozogni vágyót, így az online óráink sajnos véglegesek.
Személyesen sokkal jobban lehet hibát javítani, és edzőink oda tudnak menni hozzád, hogy a feladatokat helyesen kivitelezve tanuld meg te is!

Lemaradtál az óráról? Nem tudod mire számíts?

Íme az első összefoglalónk, mely pár lépést és egy kis táncra történő kombinálást tartalmaz.

Április 20-tól ÚJ ÓRÁK

Nagy fába vágtuk a fejszénket, mert élve azzal, hogy mindenki otthon van, a fentieken kívül új foglalkozásokat igyekszünk biztosítani.

Ezek a következők lennének:

• Pizsamatorna gyerekeknek: Hétfő-Vasárnap: 9.00-9.20
  • Kabalatorna gyerekeknek: Hétfő-Vasárnap: 10.00-10.20
  • Kreatív percek: Hétfő-Péntek: 10.00 – 10.30
  • Gyermek és Ifitorna: Hétfő, Szerda, Péntek: 15.30-15.50
  • Gyermek tánc kisiskolásoknak: Kedd, Csütörtök: 15.30-15.50
  • Kézügyesség és koncentráció – Origamizzunk együtt: Hétfő, Szerda, Péntek: 16.00-16.30
  • Torna hölgyeknek, lányoknak, anyukáknak (akár gyerkőccel együtt): Kedd: 16.00-16.30
  • Tánc hölgyeknek, lányoknak, anyukáknak – teljesen kezdő szint – (akár gyerkőccel együtt): Csütörtök: 16.00-16.30

Órarend és a csoport hamarosan! Érdemes követni facebook oldalainkat az új hírekről.