+36 30 252 63 82 happytimete@gmail.com

Latin és standardtánc oktatás hölgyeknek, anyukáknak

– Tánc felnőtteknek?
– Naná!

  • Ha unod már a szürke hétköznapokat
  • Ha szeretnél egy kicsit végre csak magaddal törődni
  • Ha egy kicsit szeretnél kiszakadni a cumisüveg és a pelusok világából
  • Ha kellene valami rendszeres mozgás az életedbe
  • Ha szeretsz táncolni, mozogni és szeretnél nőiesebb és magabiztosabb lenni vagy megszabadulni pár kilótól
  • Ha szeretnél eltölteni pár órát olyan társaságban, ahol megértő fülekre találsz

És ha ezek közül legalább egy is igaz rád, akkor látogass el a csak nőknek szóló csoportjainkra!

Latin és showtáncok a 70-es, 80-as, 90-es évek és napjaink legjobb, legpörgősebb zenéire. Nincs felső korhatár. Nincs kötöttség, és nincs izgalom, hogy mi van akkor ha valami nem megy azonnal. Ha nem megy, addig táncoljuk míg jó nem lesz, míg biztosnak nem érzitek a lépéseket, a mozdulatokat. A lényeg az önfeledt jó kedv és a vidám hangulat frusztráció nélkül.   


A közel 8 év alatt sokféle ember típus fordult meg a kezünk alatt. Volt aki mindig morcosan érkezett és vidáman távozott, volt aki elfogadta, hogy nem mindig megy minden azonnal, volt akinek néhány lépés évek után sem ment, de van aki most is már majdhogynem profi táncosként jár az óráinkra. De egy valami mindenkiben közös volt. A tánc és a zene szeretete, a kikapcsolódni vágyás… 

Mi – a Happy-Time Tánciskola oktatói – ezt tudjuk a felnőttek számára biztosítani.
Heti egy óra, amikor nem kell azon gondolkozni, hogy vajon a tánctermen kívül mi zajlik. Nem kell attól félni, hogy a férjed épp belép amikor csak úgy magadnak táncolsz. Sőt nem kell a munkahelyi stresszel sem foglalkoznod, hiszen éppen ez az a hely, ahol le tudod vezetni a stresszt. Nem kell azon sem gondolkoznod, hogy vajon a tanár mit szól, ha valami nem megy, mert a tanár (azaz mi) rugalmasan kezeljük ezeket a dolgokat. Ha valami nem megy, átnézzük, gyakoroljuk.
Alszunk rá egy hetet és már is jobb lesz.

Mindezt Debrecen egyik legjobb árán tesszük. (6500 Ft/4 alkalom)

A foglalkozások időpontjai:
„A” csoport: minden héten pénteken 18.00.00-19.00 között 
„B” csoportnak minden héten kedden 19.00.00-20.00 között 

Debrecen, Batthyány utca 11/C