Senior fellépős / verseny csoport hölgyeknek

Többen kerestetek meg azzal, hogy nem e szeretnénk fellépésekre esetleg versenyekre 30 év feletti versenycsoportot létrehozni. Nos az órarendünk átszervezésével lehetőség nyílt végre erre is. Így te is bátran csatlakozhatsz a felnőtteknek szóló fellépős, versenyzős tánc csoportunkba.

30+ Senior tánc hölgyeknek Debrecenben
Tánc hölgyeknek Debrecenben

Mit ad neked ez a csoport?

• Magabiztosságot
  • Kitartásra ösztönzést
  • Sikerélményt
  • A tánc tanulása mellett mély technikai ismeretet (latin és standard táncok mellett show elemekkel is megismerkedhetsz)
  • Stílusismeretet
  • Szuper közösséget
  • És persze jó bulit

Igen! Bulit írtam!

Hiszen minden fellépés, minden verseny egy egy buli is. Nem csak azt látod, hogy másokhoz képest hogy áll a te tánctudásod, de azt is megtapasztalod, hogy milyen érzés újra kisdiákként izgulni egy egy ilyen rendezvény előtt, vagy hogy milyen érzés az, amikor gyermeked vagy férjed csillogó szemekkel néz rád, a teljesítményed, a tudásod miatt!

Az sem jelent gondot, ha teljesen kezdő vagy! Megfelelő kitartással hamar el tudsz jutni arra a szintre, amivel már bátran kimersz te is állni a színpadra.

Feltételek:

• legyél minimum 30 éves (ne aggódj, hiszen mindenki aki táncol, fiatal)
  • legyél kitartó
  • legyél eltökélt
  • ne zavarjon a magassarkú gondolata

Ugye, nem is kérünk tőled sokat!

A csoportot 4 fő jelentkezése esetén indítjuk.

Ha pedig nem tudod, hogy mire számíts, akkor látogasd meg a pénteki hobbi tánc csoportunkat 18.00-19.00 között és próbáld ki magad!

Biztosan állítom, hogy mindig csak az első 2-3 óra nehéz! Utána már frusztráció nélkül várod az újabb kihívásokat!

És hogy még egy kis magabiztosságot nyerj!
A GRÁTISZ ugyanis nem más, mint az hogy oktatónkkal együtt táncolhatsz, ami minden csoportnak ad egy kis plusz magabiztosságot. Ő lesz a te biztos pontod, akiről leshetsz, ha valamit elfelejtettél, aki lélekben is támogat, és aki ugyanúgy izgul a fellépések előtt, mint ahogyan te fogsz!

Csatlakoznál?

Nincs más dolgod, mint jelezni nekünk telefonon a +36 30 252 63 82 telefonszámon vagy írhatsz egy üzenetet is ha kényelmesebb, vagy ha munka közben találtál rá erre a lehetőségre.

Ha nem vagy biztos benne, hogy neked való ez a táncstílus, akkor gyere el a pénteki hobbi tánc csoportba (ami szintén csak hölgyeknek szól), és próbáld ki!