Latin-show és modern tánc

Happy Teens és Happy Juniors csoport

A latin-show- és moderntánc csoportunkba azon 11-17 éves jelentkezőket várjuk, akik ezen stílusokban már tapasztalatokkal rendelkeznek, valamint azokat akik még teljesen kezdők és érdeklődést mutatnak a latin és show tánc világa felé.

Ha kezdők vagytok sem kell aggódnotok, a táncokat úgy alakítjuk ki, hogy mindenkinek tudjunk újat mutatni.  A csapat különlegességét adja, hogy az egyes stílusokat akár egy-egy zenére kombinálva építjük egybe koreográfiaként, mely a tánciskolánk védjegyét is jelenti.

A foglalkozások felépítését tekintve nagy hangsúlyt fordítunk a melegítésre, a helyes testtartás kialakítására (mely a gyorsan növekvő korosztály számára különösen fontos), a ritmusérzék javítására és az egyensúlyérzék fejlesztésére, az állóképesség javítására illetve a megfelelő erőnlét kialakítására. A lírikusabb finom mozdulatokat és a határozott gyors tánclépéseket egyaránt tanítjuk ennek a korosztálynak.

Egy évben 6-8 tánc kerül a csoport repertoárjába, mellyel minimum kettővel versenyekre is visszük a csapatot.

Kipróbálásra természetesen van lehetőség.

Miért válassz bennünket?

• Kedvező ár
  • Egy árért több stílust tanulnak a gyerekek
  • A fellépőruhákat az egyesület díjmentesen biztosítja
  • Fellépések, versenyek
  • Csapatépítő programok
  • Díjmentes tematikus programok (halloween, mikulás, jézuskázás, farsang, gyereknap)
  • Minősítő gálák
Versenyen

Érdekesség a csapatról!

• Tanév közben csoportokra bontva és egyénileg is verseny folyik a tagjaink között. Ennek egyik  fő célja az, hogy tudjanak egyénileg is és csoportban is dolgozni, másik fő célja pedig az, hogy színesítsük a gyerekek tánccal kapcsolatos nézeteit, valamint hogy fejlesszük a kreativitásukat, növeljük a magabiztosságukat.
  • A tánc tanulása mellett, megtanulnak élménybeszámolót írni, melyek a blog felületünkön el is érhető, verseket is írnak, fotókat készítenek, 20-30 másodperces táncokat koreografálnak, interjúkat készítenek és olykor még videókat is szerkesztenek.
  • Saját magukon tanulják meg a táncolás pozitív hatásait; célokat tűznek ki maguk elé és igyekeznek elérni év végéig azokat; megtanulják a csapatban mozgás előnyeit, mindezt úgy, hogy tudják, hogy saját maguknak is 100%-ot kell nyújtaniuk.
  • Megtanulják a különböző táncstílusok stílusjegyeit, kialakulásának kis történetét ahhoz, hogy igazán átéléssel, megfelelő előadásmóddal tudják azt letáncolni.
  • És nem utolsó sorban a feladatok által közelebb is hozzuk őket egymáshoz. Igazi csapatot kovácsolunk, ahol mindenki a másik javát akarja. Segítenek egymásnak a tánclépésekben is, és a kritikákat ezáltal építően élik meg, ahelyett hogy sértődés lenne belőle.
A nagyok is buliznak – Halloween-i Happy Party