Játékos, zenés torna

Fejlődjön a te gyermeked is játszva!

Valami új, valami ami nem tánc, de mégis zenés és társaságban van a gyerek. Heti egy óra amikor a játékok és a gyakorlatok által kitörve a televízió és a „modern kütyük” mellől a gyerek igazán gyereknek érezheti magát.

Az órákon különös gondot fordítunk a 5-8 éves gyermekek készségeinek fejlesztésére mely által a helyes testtartás és a megfelelő kondíció is kialakul.

Minden órát egy kis beszélgetéssel kezdünk, amikor a gyerekek sorra elmondhatják, hogy milyen napjuk volt.
Ezt követően indulhat a játék, amit egy kis torna vált fel. A játékok is kimondottan arra specializálódnak, hogy kellőképpen átmozgassuk őket.
Átöltözésre van lehetőség. A kényelmes ruha a legjobb. Kislányoknak elég egy leggings és egy kényelmes felső egy vastag zoknival, fiúknak pedig egy melegítő alsó és kényelmes felső vastagabb zoknival tökéletes öltözet lehet. Mindemellett innivalóról se feledkezzünk el!

A foglalkozás előnye:

• Nem kell aggódni amiatt ha valaki nem szeretne szerepelni
  • Nem kell drága táncruhákra, tánccipőkre költenetek
  • Játékokkal tarkítjuk a tornát, hogy ne legyen megterhelő
  • Kialakítjuk a gyermek megfelelő kondícióját
  • Levezetjük a felesleges energiát
  • Ruganyosabbak leszünk, ami a növekedéssel együtt járó fájdalmakat is jelentősen megritkítja
  • A játékok során megtanulnak a gyermekek csapatban is dolgozni
  • A beszélgetések során mindenki tud magáról is mesélni, ami elősegíti, hogy a zárkózottabb gyermek is könnyedén megnyíljon
  • Óráról órára egyre bátrabbak és magabiztosabbak lesznek
  • Iskolában a tornaórán a te gyermeked is a legügyesebbek között lehet, így a sikerélmény is garantált
  • Minden játék és minden gyakorlat ismert, vidám zenére történik, hogy ezzel is fokozzuk a gyerekek hangulatát

A foglalkozásokon valamennyi eszközt mi biztosítunk.

Az óráink 60 percesek. Az órára a havi – 4 alkalmas – bérletet érdemes vásárolni, ami 45 napig érvényes, így ez lehetőséget ad arra, hogy 2 óráról úgy hiányozz, hogy a bérlet ára nem vész el.
A bérlet ára: 5000 Ft
Óra díj: 1500 Ft/alkalom

Ha bármilyen kérdésben segíthetünk, ne habozz, hívj azonnal.
telefon: +36 30/ 252 63 82 Tóth Tímea
E-mail: happytimete@gmail.com