+36 30 252 63 82 happytimete@gmail.com

Latin- show és revü tánc felnőtteknek (18+)

Nagy tánc csoportunk meglévő táncosai közé keresi 18-55 év közötti tagjait.

Fellépés a Debreceni Vidámparkban.

Szeretsz táncolni, de más tánciskolák kiöregedettnek tartanak? 
Szeretnéd tudásod a nagyközönség előtt is megmutatni?
Vagy csak kipróbálnád magad a latin és showtáncok világában?

Akkor nálunk a helyed!

Miért is válassz bennünket?

 • Nem hagyunk elveszni
 • Kedvezők az áraink
 • Fellépési lehetőséget biztosítunk, igény szerint versenyre is megyünk
 • A fellépőruhákat díjmentesen biztosítjuk
 • Latin, showtánc és mazsorett táncokat tanulhatsz
 • Több stílus egy helyen
 • Csapatépítő programokat biztosítunk – hogy ne csak tánc hanem szórakozás is legyen
 • Neves oktatóktól is tanulhatsz

GYERE EL, PRÓBÁLD KI ÉS JELENTKEZZ.

A buszvégállomás közelsége miatt vidékről is várunk jelentkezőket.  Debrecen, Batthyány utca 11/b a Pagony könyvesbolt mellett a Fit & Fine Étteremmel szemben    

Érdekesség a csapatról! 

 • Tanév közben csoportokra bontva és egyénileg is verseny folyik a tagjaink között. Ennek egyik  fő célja az, hogy tudjanak egyénileg is és csoportban is dolgozni, másik fő célja pedig az, hogy színesítsük a gyerekek tánccal kapcsolatos nézeteit, valamint hogy fejlesszük a kreativitásukat, növeljük a magabiztosságukat.
 • A tánc tanulása mellett, megtanulnak élménybeszámolót írni, melyek a blog felületünkön el is érhető (BLOG), verseket is írnak, fotókat készítenek, 20-30 másodperces táncokat koreografálnak, interjúkat készítenek és olykor még videókat is szerkesztenek. 
 • Saját magukon tanulják meg a táncolás pozitív hatásait; célokat tűznek ki maguk elé és igyekeznek elérni év végéig azokat; megtanulják a csapatban mozgás előnyeit, mindezt úgy, hogy tudják, hogy saját maguknak is 100%-ot kell nyújtaniuk.
 • Megtanulják a különböző táncstílusok stílusjegyeit, kialakulásának kis történetét ahhoz, hogy igazán átéléssel, megfelelő előadásmóddal tudják azt letáncolni. 
 • És nem utolsó sorban a feladatok által közelebb is hozzuk őket egymáshoz. Igazi csapatot kovácsolunk, ahol mindenki a másik javát akarja. Segítenek egymásnak a tánclépésekben is, és a kritikákat ezáltal építő jelleggel élik meg, ahelyett hogy sértődés lenne belőle. 

Vesenyen a latin csoport
2022 Revolution Dance Cup versenyen