+36 30 252 63 82 happytimete@gmail.com

Beiratkozás a Happy-Time-hoz

Tánciskolánk beiratkozást hirdet a 2021/2022-es tanévre az alábbi csoportoknak:

 • Happy Minies: Kis, kezdő tánc latin- show és moderntánc stílusban 4-8 éves gyerekek részére;
 • Happy Kids: Kezdő, középhaladó latin- show és moderntánc 9-11 éves gyerekek részére;
 • Happy Teens: Latin show és modertntánc 12-18 éves korosztály számára (fellépős, versenyzős csoport);
 • Happy Ladies: Latinés showtánc 18 év felettieknek (felsőkorhatár nincs) – Kimondottan fellépős, versenyzős csoport;
 • Happy Pro: 14 év felettiek;
 • Játékos, zenés torna gyerekeknek: 4-9 éves gyermekek részére
BEIRATKOZÁS A Happy-Time Tánc-hoz

Miért válassz bennünket?

 • Egy árért több stílusban táncolhatsz
 • A fellépőruhákat az egyesület ingyenesen biztosítja
 • Csapatépítő, tematikus programokat díjmentesen biztosítunk
 • Év közben folyamatos fellépések
 • Neves vendégoktatók hívása
 • Látványos fejlődés
 • Gálák… fellépések… versenyek… jó hangulat… jó közösség
 • Covid idején sem hagyunk magadra

Csoportok részletezése

Happy Minies:

Azon 4-8 éves jelentkezőket várjuk, akiket érdekel a tánc világa. Az esztétikus testképzés elveit követve alakítjuk ki a bemelegítéseket. Egyensúly és ritmusérzékfejlesztő gyakorlatok mellett az izmok nyújtására és a helyes testtartás kialakítására is figyelünk. Félévente 2 táncot tanulnak, elsajátítják a latintánclépések alapjait és betekintést nyernek a modern és a showtáncok világába. Különböző eszközökkel táncolnak pl. legyező, boa, pompom
Heti 2×60 perc.

Happy Kids:

Azon 9-12 éves jelentkezőket várjuk, akiket érdekel a tánc világa. Az esztétikus testképzés elveit követve alakítjuk ki a bemelegítéseket. Egyensúly és ritmusérzékfejlesztő gyakorlatok mellett az izmok nyújtására és a helyes testtartás kialakítására is figyelünk. Félévente 2 táncot tanulnak, elsajátítják a latintánclépések alapjait és betekintést nyernek a modern és a showtáncok világába. Különböző eszközökkel táncolnak pl. legyező, boa, pompom A csoport évente 1-2 versenyen vesz részt
Heti 2×60 perc.

Happy Teens:

Azon 12-18 éves jelentkezőket várjuk, akiket show-modern és/vagy latin táncok terén már tapasztalatokkal rendelkeznek, valamint akiket érdekelnek ezen stílusok. A csapat különlegességét adja, hogy az egyes stílusokat akár egy-egy zenére kombinálva építjük egybe koreográfiaként, mely a tánciskolánk védjegyét is jelenti.
Az esztétikus testképzés elveit követve alakítjuk ki a bemelegítéseket. Egyensúly és ritmusérzékfejlesztő gyakorlatok mellett az izmok nyújtására és a helyes testtartás kialakítására fokozott figyelmet fordítunk. Elsajátítjuk a standard és latintáncok alapjait, megismerkedünk a lírikus moderntánc világával és különböző show jellegű táncokat tanulunk. Ezeket olykor különböző eszközökkel tesszük: Kendő, legyező, kalap, pompon, sétapálca stb…
Félévente 3-4 tánc kerül megtanulásra, és a csoport 1-2 versenyen vesz részt évente
Heti 2*90 perc

Happy Ladies:

Azon 18 év felettiek jelentkezését várjuk, akiket show-modern és/vagy latin táncok terén már tapasztalatokkal rendelkeznek, valamint akiket érdekelnek ezen stílusok.Elsajátítjuk a standard és latintáncok alapjait és különböző show jellegű táncokat tanulunk. A csoportnak nincs felső korhatára. Kellő elszántsággal te is lehetsz profi táncos.
Ezeket olykor különböző eszközökkel tesszük: Kendő, legyező, kalap, pompon, sétapálca stb…
Félévente 3-4 tánc kerül megtanulásra, és a csoport 1-2 versenyen vesz részt évente
Heti 1*90 perc

Happy Pro

Azon 14-40 év közötti jelentkezőket várunk, akik az aktív versenyfelkészítést vállalják. A csoportonkénti heti 2 edzés mellett még minimum plusz két edzést jelent, és félévente 3-4 versenyen való részvételt, valamint közel 20 fellépést. Stílusokban a latintáncok, a show táncok elsajátítását valamint ezen stílusok kombinálását jelenti a felkészítés.

Játékos, zenés torna gyerekeknek

Azon 4-9 éves gyerekek jelentkezését várjuk, akik nem szeretnének fellépésekre járni, illetve akik kötöttségek nélkül szeretnék megtanulni a táncos alaplépéseket a torna gyakorlatok kombinálása mellett. Nem csak a helyes testtartást alakítjuk ki, de folyamatosan nyújtunk, erősítünk játékos gyakorlatok mellett. Nagy hangsúlyt fektetünk az állóképesség növelésére és a koncentráció fejlesztésére is.
Heti 1x 45 perc

Bármelyik csoport is érdekel, kipróbálási lehetőséget biztosítunk.

Előzetes órarend

Happy Minies: Kedd: 17.30-18.30 és csütörtök 16.30-17.30
Happy Kids: Hétfő és szerda: 16.30-17.30
Happy Teens: Hétfő és csütörtök: 17.30-19.00
Happy Ladies: Hétfő:18.30.20.00 (igény szerint plusz egy alkalom)
Játékos, zenés torna: Péntek: 17.15-18.00

Kérdés esetén hívd a + 36 30 252 63 82 telefonszámot!

Beiratkozás helye

Debrecen, Batthyány utca 11/B – A Pagony könyvesbolt mellett az udvarban

Beiratkozás ideje

2021.08.23-09.10

Fontos, hogy mielőtt megjelensz a beiratkozáson vedd fel velünk a kapcsolatot, hogy ténylegesen arra az órára tudj érkezni, amit kipróbálnál.