Happy-Time tánc- és mozgástábor

Tánc-és mozgástábor Debrecenben

Szeretnéd, hogy gyermeked vidám közösségben töltsön el egy hetet, ahol szakmailag képzett edzők, tánctanárok edzik és felügyelik, hogy ezáltal is fejlődjön a mozgása és a tánctudása?

Szeretnéd, hogy a gyermek nyara ne csak a tanulásról és a 4 fal közötti létről szóljon?

Ha a válaszod igen, jelentkezz a napközis tánc és mozgástáborunkba!

A nagy érdeklődésre való tekintettel idén két turnusban kerül megrendezésre a Happy tánc-és mozgástábor, melyre várunk minden táncolni vágyó 5-14 éves gyermeket.

Lehettek kezdők, lehettek haladók, hiszen ezen a héten teljesen átvesszük a balett, a moderntánc és bizonyos latin táncok alapjait, mindezt új koreográfiákkal, melyben hangsúlyt kapnak a kis akrobatikai elemek is.

Miért érdemes hozzánk jönnöd?

• A gyerekek több stílusban táncolhatnak
  • A tánc mellett az ügyességi játékok is helyet kapnak
  • Szabadban és a táncteremben egyaránt zajlik a tábor
  • Képzett oktatók tanítják és felügyelik a gyerekeket
  • Célunk, hogy a gyerekek önmagukhoz képest a legnagyobb fejlődést érjék el az egy hét alatt
  • A tábort követően év közben is tudják a gyerekek az egyesület keretein belül folytatni a táncolást
Tánc és mozgástábor Debrecen

A tábor díja: 34.000 Ft

Érdemes időben jelentkezni, mert a tábor létszáma korlátozott!
Maximális létszám: 20 fő

A tábori díj tartalmazza:

– Napi 3x-i étkezést: tízórai, 2 fogásos ebéd, uzsonna
– Napi 2-4 óra táncoktatást
– Játékokhoz, vetélkedőkhöz, kézműves foglalkozásokhoz kapcsolódó valamennyi eszközt
– Utolsó napon bemutatót a szülőknek.

Információ a tábor díjáról

JelentkezésKedvezményekLemondás
A jelentkezés elfogadása a
jelentkezési lap kitöltésével
valamint a tábori díj első
részletének (15.000 Ft) befizetésével érvényes. E-mail-
ben vagy telefonon
keresztül történő
előzetes igényeket
a létszám korlátozása
miatt nem tudunk
fenntartani.
Testvérkedvezmény:
Két gyermek esetén a második gyermek 10%
kedvezményt kap
Három gyermek esetén a
második és harmadik
gyermek 10-10%
kedvezményt kap.
Ha a tábor előtt egy hónappal mondod
akkor a befizetett díj 50%- át visszatérítjük.
Ezt követően, már nem
tudunk visszaadni semmit a befizetett díjból.

Jelentkezés

Személyesen Debrecenben a Batthyány utca 11 szám alatt a belső udvarban.

Telefonon: a +36 30 252 63 82 telefonszámon vagy e-mailben a happytimete@gmail.com e-mail címen.

A telefonon vagy e-mailben történő helyfoglalást 4 munkanapig tudjuk megtartani, ezt követően a jelentkezési lap kitöltése nélkül valamint az első részlet befizetése nélkül érvényét veszíti.

Online jelentkezés:

Jelentkezési határidő:
5-8 éveseknek: 2022. jólius 15.
9-14 éveseknek: 2022. július 1.

Maximális létszám: 20 fő

Oktató

Tóth Tímea

12 éve foglalkozok gyermek és felnőtt táncoktatással latintánc, moderntánc, showtánc és mazsorett stílusokban. A tábor ideje alatt a latin táncok és a showtáncok terén nem csak a tánclépésekre szeretnék kitérni, hanem szeretném átadni azokat a mögöttes gondolatokat is, amiktől igazán jó táncos lesz egy táncosból. Mivel a gyerekek többsége még nem járt vagy nem látott profi táncversenyeket, így fontosnak tartom, hogy multimédiás eszközök segítségével szemléltetni tudjam velük, hogy ezek a közegek hogyan is néznek ki, illetve hogy az igazán profi táncosoknak milyen mozgáskultúrája van. Fő célom a táborra, hogy minden gyerekből önmagukhoz képest a lehető legtöbbet hozzam ki, így nem csak csoportban, de egyénekre bontva is igyekszek mindenkivel foglalkozni.

Célkitűzés

A gyerekek 5-7 éves korában kezdődik és 8-12 éves korában folytatódik egyedfejlődésének egyik jellegzetes történése, az első alakváltozás időszaka. A keveset mozgó gyerekek esetében éppen ezért a mozgásos tevékenységek végrehajtása során a mozgások szerkezetének megfelelő térbeli–időbeli és dinamikai történéseket újra kell szervezni, mivel a növekedés sebessége nincs összhangban a biomechanikai struktúra változásával.

Emiatt gyakorolni kell az újabb mozdulatokkal bővülő, korábban már megtanult és elsajátított mozgásokat, mely magabiztosságra is sarkallja a gyermekeket.

Ezen kívül a stílusok sokszínűségével bővül a gyerekek látásköre is, mely a személyiség kialakulását is pozitív irányba formálja. A különböző stílusú táncismeretek bővítése mellett a gyermekek a dráma gyakorlatok által pedig betekintést nyerhetnek a színházi világba is.

Garantáltan minden gyerek új, és remek élményként fogja megélni a tábor minden pillanatát. Lehettek kezdők vagy akár haladók, hiszen ezen a héten teljesen átvesszük a balett, a moderntánc és bizonyos latin táncok alapjait, mindezt új koreográfiákkal, melyben hangsúlyt kapnak a kis akrobatikai elemek is.

További infó:

Youtube csatornánk: