Évindító Burlesque workshop

Hogy mivel lehetne a legjobban indítani az őszt?
Nem, nem az iskolakezdéssel, hanem egy szuper három órán át tartó Burlesque workshoppal a Happy-Time Tánciskola szervezésében.

Burlesque tánc Debrecen

A nyári fantasztikus órák után táncoktatónk már az új tanévre készül, hogy a csábító, nőies és szexi mozdulatok téged is magukkal ragadjanak. Ha még nem próbáltad, akkor azért, ha pedig már próbáltad, akkor azért van itt a helyed!

? Itt gátlások nélkül megmutathatod a legnőiesebb éned. ?
Regisztráció ?https://forms.gle/87UD1mV3xQdXTXWv5?

❗️Érdemes minél hamarabb regisztrálni, mert a létszámkorlát 8 fő❗️

Mi is az a Burlesque?

Megjelenésekor, egy könnyed, laza, szórakoztató táncos műfaj volt, melyet a hölgyek gyakran vetkőzéssel és bohém, játékos színpadi elemekkel tarkítottak.
Szerencsére mára már elég kifinomult formáját lehet megismerni ennek a stílusnak, mely előtérbe helyezi a nőiességet, a nőies mozgást egyfajta női eleganciát sugallva. De lássuk csak mire is gondolok én itt:

Az egyik legismertebb burlesque stílusú tánc a Díva című filmben

Ugye! Így már mindenkinek ismerős ez a stílus! ??

Ha még nem voltál Burlesque-en, biztos benned is felmerül pár kérdés:
? Képes vagyok én erre?
? Elég merész vagyok én ehhez?
? Nekem való ez?

És a válaszok:
✅ IGEN! IGEN! ÉÉÉS IGEN!!! Lányok, hölgyek itt az idő, hogy egy kicsit merjünk igazán nők lenni, igazán szenvedélyesen, nőiesen mozogni gátlások nélkül és hagyni, hogy előtörjön belőlünk az, ami valahol mélyen mindannyiunkban ott bujkál. Ha önbizalmad egy kicsit mostanában alábbhagyott, akkor ezzel a workshoppal visszanyerheted! ✅

Korábbi workshopjaink

Burlesque workshopjaink

Regisztráció ?https://forms.gle/87UD1mV3xQdXTXWv5?

Órarendünk

3 óra igazán csajos WORKSHOP !
13:30 – Kapunyitás
14:00 – Járásgyakorlatok, pózok
14:30 – Koreográfia elsajátítása
Bár még amikor táncoltok világos van, mi azért igyekszünk kicsit besötétíteni, és a kellő hangulatot megteremteni, hogy minél könnyebben ellazuljatok, és hogy ne érezzétek feszélyezetten magatokat.

Ár

Elővételben augusztus 27-ig (péntekig): 4.000 Ft
Augusztus 28-tól: 5.000 Ft.

❗️Érdemes minél hamarabb regisztrálni, mert a létszámkorlát 8 fő❗️

Amit érdemes magaddal hoznod

➡ Kényelmes és magassarkú cipőt (de akár zokniban is lehetsz)
➡ Kényelmes ruhát, amiben látod tested minden egyes mozdulatát (pl. rövid vagy feszülős hosszú nadrág, egy toppal) átöltözésre van lehetőség
➡ Innivalót
➡ Törölközőt

Debrecen, Battyhány utca 11/B
A Pagony könyvesbolt melletti kapubejárónál

Kérdésed van? Keress bátran!
✆ +36 30 252 6382 – Tóth Tímea
✉ info@happytimetanciskola.hu