Bizonyára már elejtettünk nektek pár apró kis mondatot, illetve megsúgtunk nektek pár apró kis részletet, jelet..
szóval igen! Új stílusokkal bővülünk, hogya táncolást, a fejlődést, a szórakozást még komlexebben tudjuk átadni nektek.

Tudom, tudom… ne csigázzalak tovább benneteket!
Tuttururuuuuuu: tánciskolánkban is elindul a zumba őrület

A Zumba órát két nagyon jófej, nagyon cuki, rendkívül lelkes oktató – de mondhatnám azt is hogy oktatópáros fogja tartani, hiszen ők az életben is egy párt alkotnak.
Bemutatom nektek: Ács Juditot és Szebényi Mátyást

A fiatalok nem rég szerezték meg a zumba oktatói oklevelüket, és máris számos helyen megfordultak és hasznosították frissen szerzett végzettségüket. Büszkék vagyunk rájuk, hiszen pár éve az elsők között csatlakoztak hozzánk párostáncot tanulni, ma pedig már ők is a tanári gárdánkat erősítik.

Velük a nyár igazán nyár lesz, sőt az az igazság, hogy az ősz és a tél is nyár lesz. Szuper zenék, fiatalos lendület. Kell ennél több?

Ha igen! Akkor van egy újabb jó hírünk, hiszen ősszel elindul nálunka a felnőtt, télen pedig a gyermek jóga is! Erről pontosabb információt még később megosztunk veletek!